بلاگ, مقالات

سیستم صوتی خانگی حرفه‌ای

سیستم صوتی خانگی حرفه‌ای

دیدن فیلم و سریال فقط برای اتلاف وقت نیست. یک موسیقی زیبا احتمالا نتیجه ساعت‌ها، روزها و گاها هفته‌ها تلاش و ذوق یک نوازنده یا یک آهنگ‌ساز است. نگاه کردن به یک سریال خوب یا گوش دادن به یک موسیقی فاخر لذتی است که افراد زیادی آن را تجربه نمی‌کنند. نه به این خاطر که فیلم نمی‌بینند و موسیقی گوش نمی‌دهند.

سیستم صوتی خانگی حرفه‌ای

به این دلیل که باکیفیت پایین می‌بینند. وقتی صدا با کیفیت خوب به گوش ما می‌رسد که از یک سیستم صوتی خانگی حرفه‌ای تولید شود. قیمت سیستم صوتی خانگی حرفه‌ای فقط هزینه خرید یک محصول الکتریکی نیست. لذتی است که خانواده شما با دیدن یک فیلم و گوش دادن به یک قطعه موسیقی کسب خواهد کرد.

بهترین سیستم صوتی خانگی حرفه‌ای

برای انتخاب بهترین سیستم صوتی خانگی نباید فقط به بلندی صدای خروجی دقت کنید. سیستم‌های صوتی خانگی اطلاعات فنی زیادی دارند که در مقاله اسپیکر ایستاده درمورد آن بیشتر صحبت کردیم.

اما برای انتخاب بهترین سیستم صوتی خانگی حرفه‌ای، علاوه بر بلندی صدا باید به معیارهایی مانند کیفیت صدا، امکانات سیستم صوتی، متراژ خانه و نهایتا به میزان هزینه‌ای که می‌خواهید برای خرید سیستم صوتی خانگی داشته باشید، توجه کنید.

سیستم صوتی خانگی حرفه‌ای

بنابراین بهترین سیستم خانگی سیستمی نیست که فقط صدای زیاد داشته باشد. بلندی صدا فقط یکی از معیارهای انتخاب سیستم صوتی حرفه‌ای خانگی است.

قیمت سیستم صوتی خانگی حرفه ای

قیمت سیستم‌های صوتی بازه گسترده‌ای را شامل می‌شود. عوامل زیادی بر قیمت سیستم صوتی هوشمند خانگی تاثیر می‌گذارند که مصرف کنندگان خانگی بسیاری از آن‌ها را نمی‌شناسند؛ از قدرت صدا گرفته تا تعداد ساب ووفر تا نوع آپلی فایر و حتی نام و سابقه برند سیستم صوتی. بنابراین برای خرید یک سیستم صوتی خانگی حرفه‌ای قبل از مقایسه قیمت، با متخصصین و مشاوران این حوزه صحبت نمایید.

سیستم صوتی خانگی حرفه‌ای

همیشه به دنبال ارزانترین سیستم صوتی خانگی نباشید چرا که ممکن است این سیستم صوتی کیفیت خوبی نداشته باشید. از طرفی گرانترین سیستم صوتی خانگی همیشه بهترین سیستم صوتی خانگی نیست. چرا که در بسیاری از موارد گران بودن یک سیستم به دلیل نام و آوازه آن برند است و از نظر کیفیت تفاوتی با برندهای داخلی ندارد.

بدین منظور برای مشاهده قیمت سیستم‌های صوتی خانگی می‌توانید وارد صفحه فروشگاه دنای شوید تا از بروزترین قیمت‌ها اطلاع پیدا کنید.

سیستم صوتی خانگی باکیفیت

بسیاری از خریداران سیستم‌های خانگی به دلیل نام و شهرت یک برند تصور می‌کنند که محصول مورد نظر حتما کیفیت بسیار بهتری هم دارد و قیمت دو یا سه براری آن هم قابل توجیه هست. این درحالیست که تولیدکنندگان ایرانی با قیمت بسیار کمتر و کیفیتی درحد رقبای خارجی محصولات خود را به بازار عرضه می‌کنند.

به عنوان مثال سیستم صوتی خانگی رقص نور دار دنای مدل DE-3010LW3 با 6 ساب ووفر 10 اینچ، 2 میدرنج 5 اینچ، 2 توییتر یک اینچ و توان واقعی 2*80 وات از لحاظ کیفی توان رقابت با برندهای بزرگ دنیا را دارد. تفاوت قیمت این محصول با محصولات هم رده خارجی خود بسیار قابل توجه است.

سیستم صوتی خانگی حرفه‌ای

سیستم صوتی خانگی دنای

سیستم‌های صوتی خانگی صرفا یک پخش کننده صدا نیستند. سیستم صوتی حرفه‌ای خانگی یک لذت است. لذت تجربه‌های جذاب، لذت دورهمی‌های خانوادگی، لذت داشن یک جمع گرم و خوشحال. دنای رسالت خود را ارائه کیفیت می‌داند و به هیچ قیمتی از این رسالت عقب نمی‌کشد. سیستم‌های صوتی خانگی دنای با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا درکنارتان هستند تا به عنوان عضوی از خانواده شما، محیط خانه را لذت بخش‌تر و خوش صداتر کنند.

درباره برند دنای

شرکت مهر مینا الکترونیک(سهامی خاص)، از اولین تولیدکنندگان صنعت لوازم صوتی تصویری ایران است. این شرکت در سال 91 تاسیس شد و فعالیت خود را با برند دنای و با شعار “حس برتر کیفیت” شروع کرد. کارخانه اول دنای در سال 93 به مساحت 2400 متر و کارخانه دوم دنای در سال 95 به مساحت 4800 متر تاسیس شد.

سیستم صوتی خانگی حرفه‌ای

در سال 98 دنای موفق به کسب فناوری تولید تلویزیون شد و توانست تلویزیون‌های خود را با تکنولوژی روز دنیا در سایزهای مختلف و با کیفیت تصویر بالا تولید کند که این امر دنای را در بین بزرگترین برندهای تلویزیونی قرار داد.

محصولات صوتی و تصویری دنای با کیفیت بالا و قیمت مناسب توانسته‌اند بخش قابل توجهی از سهم بازار این محصولات را به خود اختصاص دهند. امروزه دنای یکی از بزرگترین رقبای برندهای خارجی در بازار سیستم‌های صوتی خانگی حرفه‌ای محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *